← Katalóg dát · Demografia
Priemerný vek žien pri narodení prvého dieťaťa v mestských č. BA vo vybraných obdobiach
Analytická časť dokumentu Bratislava 2050 - Demografický potenciál, sociálna a ekonomická geografia, scenáre rozvoja hlavného mesta SR Bratislavy do roku 2050. Priemerný vek žien pri narodení prvého dieťaťa v mestských častiach Bratislavy vo vybraných obdobiach.
Údaje
| Obdobie | Mestská časť | Priemerný vek |
|---|---|---|
| 2000 – 2004 | Èunovo | 26,9 |
| 2005 – 2009 | Èunovo | 26,8 |
| 2010 – 2014 | Èunovo | 30 |
| 2017 – 2021 | Èunovo | 31,1 |
| 2000 – 2004 | Devín | 30,5 |
| 2005 – 2009 | Devín | 29,4 |
| 2010 – 2014 | Devín | 29,9 |
| 2017 – 2021 | Devín | 30,3 |
| 2000 – 2004 | Devínska Nová Ves | 26,2 |
| 2005 – 2009 | Devínska Nová Ves | 28,5 |
| 2010 – 2014 | Devínska Nová Ves | 29,3 |
| 2017 – 2021 | Devínska Nová Ves | 28,8 |
| 2000 – 2004 | Dúbravka | 27,5 |
| 2005 – 2009 | Dúbravka | 28,4 |
| 2010 – 2014 | Dúbravka | 29,4 |
| 2017 – 2021 | Dúbravka | 29,9 |
| 2000 – 2004 | Jarovce | 26,6 |
| 2005 – 2009 | Jarovce | 27,9 |
| 2010 – 2014 | Jarovce | 28,8 |
| 2017 – 2021 | Jarovce | 29,7 |
| 2000 – 2004 | Karlova Ves | 27,6 |
| 2005 – 2009 | Karlova Ves | 29,2 |
| 2010 – 2014 | Karlova Ves | 30,3 |
| 2017 – 2021 | Karlova Ves | 30,6 |
| 2000 – 2004 | Lamaè | 28,4 |
| 2005 – 2009 | Lamaè | 29,5 |
| 2010 – 2014 | Lamaè | 30,2 |
| 2017 – 2021 | Lamaè | 30 |
| 2000 – 2004 | Nové Mesto | 27,6 |
| 2005 – 2009 | Nové Mesto | 29,2 |
| 2010 – 2014 | Nové Mesto | 30,1 |
| 2017 – 2021 | Nové Mesto | 30,3 |
| 2000 – 2004 | Petržalka | 27 |
| 2005 – 2009 | Petržalka | 28,8 |
| 2010 – 2014 | Petržalka | 29,3 |
| 2017 – 2021 | Petržalka | 29,2 |
| 2000 – 2004 | Podunajské Biskupice | 26,6 |
| 2005 – 2009 | Podunajské Biskupice | 27,9 |
| 2010 – 2014 | Podunajské Biskupice | 28,9 |
| 2017 – 2021 | Podunajské Biskupice | 29 |
| 2000 – 2004 | Raèa | 27,4 |
| 2005 – 2009 | Raèa | 28,9 |
| 2010 – 2014 | Raèa | 29,4 |
| 2017 – 2021 | Raèa | 30 |
| 2000 – 2004 | Rusovce | 25,6 |
| 2005 – 2009 | Rusovce | 28,5 |
| 2010 – 2014 | Rusovce | 28,6 |
| 2017 – 2021 | Rusovce | 29,8 |
| 2000 – 2004 | Ružinov | 27,7 |
| 2005 – 2009 | Ružinov | 29,2 |
| 2010 – 2014 | Ružinov | 29,9 |
| 2017 – 2021 | Ružinov | 30 |
| 2000 – 2004 | Staré Mesto | 28,7 |
| 2005 – 2009 | Staré Mesto | 29,9 |
| 2010 – 2014 | Staré Mesto | 30,2 |
| 2017 – 2021 | Staré Mesto | 30,8 |
| 2000 – 2004 | Vajnory | 27,2 |
| 2005 – 2009 | Vajnory | 29,2 |
| 2010 – 2014 | Vajnory | 29 |
| 2017 – 2021 | Vajnory | 29,6 |