← Katalóg dát · Demografia
Saldo zahraničnej migrácie okresov Bratislavy (na 1 000 obyvateľov)
Analytická časť dokumentu Bratislava 2050 - Demografický potenciál, sociálna a ekonomická geografia, scenáre rozvoja hlavného mesta SR Bratislavy do roku 2050. Saldo zahraničnej migrácie okresov Bratislavy (na 1 000 obyvateľov).
Údaje
| Okres | Rok | Migračné saldo |
|---|---|---|
| Bratislava I | 2 012 | 1,96 |
| Bratislava I | 2 000 | 1,79 |
| Bratislava II | 2 012 | 0,79 |
| Bratislava III | 2 012 | 0,99 |
| Bratislava IV | 2 012 | 0,43 |
| Bratislava V | 2 012 | 0,12 |
| Bratislava I | 2 013 | 0,36 |
| Bratislava II | 2 013 | -0,49 |
| Bratislava III | 2 013 | -0,11 |
| Bratislava IV | 2 013 | -0,16 |
| Bratislava V | 2 013 | -0,19 |
| Bratislava I | 2 014 | 0,62 |
| Bratislava II | 2 014 | -0,35 |
| Bratislava III | 2 014 | -0,8 |
| Bratislava IV | 2 014 | -0,59 |
| Bratislava V | 2 014 | -0,68 |
| Bratislava I | 2 015 | 7,9 |
| Bratislava II | 2 015 | 2,35 |
| Bratislava III | 2 015 | 3,42 |
| Bratislava IV | 2 015 | 1,3 |
| Bratislava V | 2 015 | -0,07 |
| Bratislava I | 2 016 | 4,68 |
| Bratislava II | 2 016 | 0,79 |
| Bratislava III | 2 016 | 1,61 |
| Bratislava IV | 2 016 | 0,33 |
| Bratislava V | 2 016 | 0,23 |
| Bratislava I | 2 017 | 8,02 |
| Bratislava II | 2 017 | 1,22 |
| Bratislava III | 2 017 | 2,16 |
| Bratislava IV | 2 017 | 0,88 |
| Bratislava V | 2 017 | 0,7 |
| Bratislava I | 2 018 | 2,72 |
| Bratislava II | 2 018 | 0,45 |
| Bratislava III | 2 018 | 0,83 |
| Bratislava IV | 2 018 | 0,06 |
| Bratislava V | 2 018 | 0,34 |
| Bratislava I | 2 019 | 5,62 |
| Bratislava II | 2 019 | 1,14 |
| Bratislava III | 2 019 | 2,52 |
| Bratislava IV | 2 019 | 0,96 |
| Bratislava V | 2 019 | 0,73 |
| Bratislava I | 2 020 | 4,78 |
| Bratislava II | 2 020 | 1,45 |
| Bratislava III | 2 020 | 2,75 |
| Bratislava IV | 2 020 | 0,94 |
| Bratislava V | 2 020 | 1,09 |
| Bratislava I | 2 021 | 1,38 |
| Bratislava II | 2 021 | 0,34 |
| Bratislava III | 2 021 | 1,14 |
| Bratislava IV | 2 021 | -0,12 |
| Bratislava V | 2 021 | -0,02 |
| Bratislava I | 2000 – 2004 | 0,69 |
| Bratislava II | 2000 – 2004 | 1,02 |
| Bratislava III | 2000 – 2004 | 1,18 |
| Bratislava IV | 2000 – 2004 | 0,24 |
| Bratislava V | 2000 – 2004 | 0,43 |
| Bratislava I | 2017 – 2021 | 4,5 |
| Bratislava II | 2017 – 2021 | 0,92 |
| Bratislava III | 2017 – 2021 | 1,9 |
| Bratislava IV | 2017 – 2021 | 0,54 |