← Katalóg dát · Vzdelávanie a šport
Štruktúra žiakov v základných školách podľa zriaďovateľa v Bratislave
Štruktúra žiakov v základných školách podľa zriaďovateľa v Bratislave od roku 2015 (v %).
Údaje
| Rok | Stupeň štúdia | Štátne | Cirkevné | Súkromné |
|---|---|---|---|---|
| 2 015 | SPOLU | 81,2 | 11,3 | 7,4 |
| 2 016 | SPOLU | 80,6 | 11,4 | 8 |
| 2 017 | SPOLU | 80,1 | 11,6 | 8,3 |
| 2 018 | SPOLU | 79,6 | 11,6 | 8,9 |
| 2 019 | SPOLU | 79,8 | 11,6 | 8,6 |
| 2 020 | SPOLU | 79,8 | 11,7 | 8,5 |
| 2 021 | SPOLU | 78,7 | 11,3 | 10,1 |
| 2 022 | SPOLU | 78,8 | 10,5 | 10,7 |
| 2 023 | SPOLU | 78,6 | 10,1 | 11,3 |
| 2 024 | SPOLU | 78,5 | 9,7 | 11,8 |
| 2 025 | SPOLU | 79,1 | 9 | 11,9 |
| 2 015 | 1. | 79,9 | 11,8 | 8,3 |
| 2 016 | 1. | 79,3 | 11,8 | 8,9 |
| 2 017 | 1. | 79 | 11,8 | 9,2 |
| 2 018 | 1. | 78,8 | 11,7 | 9,6 |
| 2 019 | 1. | 79,1 | 11,6 | 9,3 |
| 2 020 | 1. | 79,5 | 11,5 | 9 |
| 2 021 | 1. | 78,8 | 10,8 | 10,4 |
| 2 022 | 1. | 78,9 | 9,8 | 11,3 |
| 2 023 | 1. | 78,6 | 9,4 | 12 |
| 2 024 | 1. | 78,3 | 9 | 12,7 |
| 2 025 | 1. | 78,7 | 8,4 | 12,9 |
| 2 015 | 2. | 83 | 10,7 | 6,3 |
| 2 016 | 2. | 82,2 | 10,9 | 6,9 |
| 2 017 | 2. | 81,6 | 11,3 | 7,2 |
| 2 018 | 2. | 80,5 | 11,4 | 8 |
| 2 019 | 2. | 80,7 | 11,7 | 7,7 |
| 2 020 | 2. | 80,2 | 11,9 | 7,9 |
| 2 021 | 2. | 78,6 | 11,8 | 9,7 |
| 2 022 | 2. | 78,7 | 11,2 | 10,1 |
| 2 023 | 2. | 78,7 | 10,8 | 10,6 |
| 2 024 | 2. | 78,7 | 10,5 | 10,8 |
| 2 025 | 2. | 79,5 | 9,6 | 10,9 |