Teraz…Výstrahy …Ovzdušie …Dunaj …Cesty …

← Katalóg dát · Životné prostredie

Atlas hodnotenia zraniteľnosti a rizík nepriaznivých dôsledkov zmeny klímy

Citlivosť obyvateľstva na extrémne horúčavy (environmentálna), normalizovaná na stupnici 0-1 (Atlas klimatických zmien - str. 19)

17 riadkov · zdroj data.bratislava.sk · licencia CC BY 4.0 · aktualizované 7. 5. 2026

Údaje

Mestská časťCitlivosť (celková)Disponibilná kapacita (celková)Zraniteľnosť (celková)Expozícia (celková)Hrozba (celková)Riziko (celkové)Citlivosť (spoločenská)Disponibilná kapacita (spoločenská)Zraniteľnosť (spoločenská)Citlivosť (environmentálna)Disponibilná kapacita (environmentálna)Zraniteľnosť (environmentálna)
Čunovo0,510,340,650,110,020,260,850100,60,22
Devín0,140,660,240000,3300,5900,970
Devínska Nová Ves00,220,420,240,630,500,360,060,240,170,62
Dúbravka0,330,810,260,290,70,480,40,390,340,370,850,29
Jarovce0,200,6700,020,210,390,10,560,040,120,53
Karlova Ves0,09100,230,570,270,060,4900,3710,2
Lamač0,490,790,370,030,170,160,660,470,480,30,760,3
Nové Mesto0,630,610,560,270,520,530,80,670,430,340,40,54
Petržalka0,590,430,640,320,490,580,60,550,370,590,280,76
Podunajské Biskupice0,130,110,570,180,260,360,280,420,230,0600,61
Rača0,250,420,450,180,360,350,30,390,260,270,380,51
Rusovce0,120,170,5100,030,140,280,050,510,030,360,38
Ružinov10,2510,40,95110,580,660,720,050,98
Staré Mesto0,870,730,640,3310,820,810,1810,291
Vajnory0,130,180,520,050,330,310,170,250,270,270,220,61
Vrakuňa0,160,010,640,190,490,510,10,240,230,260,020,72
Záhorská Bystrica0,210,370,4500,090,150,420,270,460,010,420,33