← Katalóg dát · Ekonomika a práca
Podiel právnych subjektov registrovaných v BA podľa hlavných kategórií v rokoch 2008-2020
Ekonomická časť dokumentu Bratislava 2050 - Demografický potenciál, sociálna a ekonomická geografia, scenáre rozvoja hlavného mesta SR Bratislavy do roku 2050. Podiel právnych subjektov registrovaných v Bratislave podľa hlavných kategórií v rokoch 2008 - 2020.
Údaje
| Subjekt | Rok | Podiel v % |
|---|---|---|
| podniky | 2 008 | 39,25 |
| neziskové inštitúcie | 2 008 | 8,81 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 008 | 51,94 |
| podniky | 2 009 | 41,58 |
| neziskové inštitúcie | 2 009 | 8,91 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 009 | 49,51 |
| podniky | 2 010 | 45,14 |
| neziskové inštitúcie | 2 010 | 8,83 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 010 | 46,04 |
| podniky | 2 011 | 47,86 |
| neziskové inštitúcie | 2 011 | 8,9 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 011 | 43,25 |
| podniky | 2 012 | 50,14 |
| neziskové inštitúcie | 2 012 | 8,93 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 012 | 40,93 |
| podniky | 2 013 | 52,12 |
| neziskové inštitúcie | 2 013 | 8,93 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 013 | 38,94 |
| podniky | 2 014 | 54,32 |
| neziskové inštitúcie | 2 014 | 9,17 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 014 | 36,51 |
| podniky | 2 015 | 60,51 |
| neziskové inštitúcie | 2 015 | 1,96 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 015 | 37,53 |
| podniky | 2 016 | 61,89 |
| neziskové inštitúcie | 2 016 | 2,37 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 016 | 35,75 |
| podniky | 2 017 | 61,73 |
| neziskové inštitúcie | 2 017 | 4,09 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 017 | 34,18 |
| podniky | 2 018 | 64,93 |
| neziskové inštitúcie | 2 018 | 5,27 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 018 | 29,8 |
| podniky | 2 019 | 65,32 |
| neziskové inštitúcie | 2 019 | 4,82 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 019 | 29,86 |
| podniky | 2 020 | 65,86 |
| neziskové inštitúcie | 2 020 | 5,15 |
| fyzické osoby - podnikatelia | 2 020 | 28,99 |