← Katalóg dát · Vzdelávanie a šport
Štruktúra učiteľov v základných školách podľa zriaďovateľa v Bratislave
Štruktúra učiteľov v základných školách podľa zriaďovateľa v Bratislave od roku 2015 (v %).
Údaje
| Rok | Stupeň štúdia | Štátne | Cirkevné | Súkromné |
|---|---|---|---|---|
| 2 015 | SPOLU | 76,4 | 12,1 | 11,5 |
| 2 016 | SPOLU | 74,3 | 13 | 12,7 |
| 2 017 | SPOLU | 73,5 | 12,1 | 14,4 |
| 2 018 | SPOLU | 72,1 | 12,9 | 15 |
| 2 019 | SPOLU | 74,5 | 12,4 | 13,2 |
| 2 020 | SPOLU | 73,9 | 11,8 | 14,3 |
| 2 021 | SPOLU | 74,2 | 10,2 | 15,6 |
| 2 022 | SPOLU | 73,3 | 10,6 | 16 |
| 2 023 | SPOLU | 72,9 | 10,3 | 16,8 |
| 2 024 | SPOLU | 71,2 | 10,4 | 18,4 |
| 2 025 | SPOLU | 71,8 | 9,3 | 18,8 |
| 2 015 | 1. | 75,1 | 11,7 | 13,2 |
| 2 016 | 1. | 72,5 | 12,2 | 15,3 |
| 2 017 | 1. | 72,2 | 12,1 | 15,8 |
| 2 018 | 1. | 71,9 | 12,5 | 15,7 |
| 2 019 | 1. | 74,4 | 11,7 | 13,9 |
| 2 020 | 1. | 74,9 | 10,7 | 14,4 |
| 2 021 | 1. | 74,1 | 8,6 | 17,3 |
| 2 022 | 1. | 73,1 | 9,5 | 17,4 |
| 2 023 | 1. | 73,1 | 9,3 | 17,6 |
| 2 024 | 1. | 70,2 | 9,1 | 20,8 |
| 2 025 | 1. | 70,9 | 8,1 | 21 |
| 2 015 | 2. | 77,5 | 12,4 | 10,1 |
| 2 016 | 2. | 75,7 | 13,6 | 10,7 |
| 2 017 | 2. | 74,6 | 12,1 | 13,3 |
| 2 018 | 2. | 72,3 | 13,2 | 14,5 |
| 2 019 | 2. | 74,5 | 12,9 | 12,6 |
| 2 020 | 2. | 73,2 | 12,5 | 14,3 |
| 2 021 | 2. | 74,3 | 11,8 | 13,9 |
| 2 022 | 2. | 73,6 | 11,7 | 14,7 |
| 2 023 | 2. | 72,7 | 11,2 | 16,1 |
| 2 024 | 2. | 72,1 | 11,6 | 16,3 |
| 2 025 | 2. | 72,6 | 10,4 | 17 |